Čas na serveru 22:02:13

Alexandr Jakesch
V hudebním salonku

Id: 166602

V hudebním salonku

  •  / V hudebním salonku / Alexandr Jakesch

olej/plátno, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, jedná se o studii k obrazu publikovém ve Zlaté Praze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6021x

Vyvolávací cena:

15 500