Čas na serveru 00:37:48

Alexey Fedorov
Proti přílivu

Id: 18501

Proti přílivu

  •  / Proti přílivu / Alexey  Fedorov

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 96 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky

zobrazeno: 1875x

Vyvolávací cena:

7 000