Čas na serveru 15:40:20

Znalec na telefonu 602 308 275

Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží

Id: 41501

Bouřlivé pobřeží

  •  / Bouřlivé pobřeží / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1146x

Vyvolávací cena:
45 000

170 003

Příhozy: 73