Čas na serveru 09:09:11

Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží

Id: 41501

Bouřlivé pobřeží

  •  / Bouřlivé pobřeží / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2806x

Vyvolávací cena:
45 000

170 003

Příhozy: 73