Čas na serveru 21:50:50

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad mořem

Id: 6506

Červánky nad mořem

  •  / Červánky nad mořem / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o autorův oblíbený motiv vycházející z prací jeho dědečka Ivana Konstantinoviče Ajvazovského, jehož západy slunce jsou celosvětově známé, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 8925x

Vyvolávací cena:
25 000

285 000

Příhozy: 52