Čas na serveru 03:19:09

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem

Id: 14521

Červánky nad útesem

  •  / Červánky nad útesem / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3065x

Vyvolávací cena:
18 000

100 000