Čas na serveru 13:15:54

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loď za úplňku

Id: 165313

Loď za úplňku

  •  / Loď za úplňku / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 40 x 29 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1755x

Vyvolávací cena:
11 000

62 000

Příhozy: 51