Čas na serveru 00:38:50

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

Lodě na horizontu

  •  / Lodě na horizontu / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

zobrazeno: 14831x

Vyvolávací cena:
28 000

200 000

Příhozy: 95