Čas na serveru 03:22:09

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže

Id: 61401

Loďka u pláže

  •  / Loďka u pláže / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zašpiněno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 13141x

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Příhozy: 77