Čas na serveru 08:10:09

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na pobřeží

Id: 230910

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 48 x 55 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1956x

Vyvolávací cena:
12 000

83 000

Příhozy: 81