Čas na serveru 19:28:57

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na rozbouřeném moři

Id: 139201

Na rozbouřeném moři

  •  / Na rozbouřeném moři / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, dekorativně rámováno

zobrazeno: 3671x

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Příhozy: 82