Čas na serveru 15:28:07

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na rozbouřeném moři

Id: 139201

Na rozbouřeném moři

  •  / Na rozbouřeném moři / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, dekorativně rámováno

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:
60 000

260 000

2018,07-1,17,21,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 74