Čas na serveru 12:19:13

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

Po větru

  •  / Po větru / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2881x

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Příhozy: 73