Čas na serveru 14:15:14

Alexej Vasiljevič Hanzen
Podvečer nad mořem

Id: 28309

Podvečer nad mořem

  •  / Podvečer nad mořem / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2800x

Vyvolávací cena:
11 000

46 000