Čas na serveru 06:34:18

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 1501602

Příboj

  •  / Příboj / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

zobrazeno: 10226x

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Příhozy: 76