Čas na serveru 05:09:04

Alexej Vasiljevič Hanzen
Západ slunce

Id: 241301

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 6506x

Vyvolávací cena:
25 000

165 000