Čas na serveru 12:01:58

Znalec na telefonu 602 308 275

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

Děvče s růží

  •  / Děvče s růží / Alfons Mucha

barevná kresba/tuž/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 3527x

Vyvolávací cena:
85 000

150 000