Čas na serveru 14:15:09

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

Děvče s růží

  •  / Děvče s růží / Alfons Mucha

barevná kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, značeno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 5835x

Vyvolávací cena:
85 000

150 000