Čas na serveru 03:22:15

Alfons Mucha
Dívka s tamburínou

Id: 115904

Dívka s tamburínou

  •  / Dívka s tamburínou / Alfons Mucha

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25 cm, signováno pod kresbou vpravo dole, datováno 899, nově paspartováno viz foto, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3395x

Vyvolávací cena:
12 000

29 000