Čas na serveru 10:34:09

Alfons Mucha
O králích a vílách

Id: 209101

O králích a vílách

  •  / O králích a vílách / Alfons Mucha

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 4326x

Vyvolávací cena:
15 000

83 007