Čas na serveru 02:22:41

Alfons Mucha
Polibek jara

Id: 486001

Polibek jara

  •  / Polibek jara / Alfons Mucha

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6271x

Vyvolávací cena:

28 000