Čas na serveru 09:11:52

Alfons Mucha - připsáno
Konvolut dvou kusů

Id: 439902

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Alfons Mucha - připsáno

Studie ženy: lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, Studie ženy II: lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2353x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 56