Čas na serveru 04:05:22

Alfréd Dorn
Siesta

Id: 234001

Siesta

  •  / Siesta / Alfréd Dorn
  •  / Siesta / Alfréd Dorn
  •  / Siesta / Alfréd Dorn
  •  / Siesta / Alfréd Dorn

olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3868x

Vyvolávací cena:
12 000

72 003

Příhozy: 69