Čas na serveru 13:43:40

Alfréd Justitz
Koupání

Id: 228701

Koupání

  •  / Koupání / Alfréd Justitz
  •  / Koupání / Alfréd Justitz
  •  / Koupání / Alfréd Justitz

kresba uhlem/papír, rozměr listu 21,5 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně adjustováno, motiv dle Cézanna

zobrazeno: 2826x

Vyvolávací cena:

6 000