Čas na serveru 22:16:35

Alfréd Justitz
Zátiší s ovocem

Id: 204266

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Alfréd Justitz

akvarel/ruční papír, rozměr listu 38,5 x 56,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 991x

Vyvolávací cena:
12 000

32 550