Čas na serveru 02:09:00

Alfred Kubin
Dáma s deštníkem

Id: 489801

Dáma s deštníkem

  •  / Dáma s deštníkem / Alfred Kubin

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 325x

Vyvolávací cena:

8 000