Čas na serveru 06:18:55

Alfréd Návrat
Dívčí akt

Id: 79902

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Alfréd Návrat
  •  / Dívčí akt / Alfréd Návrat
  •  / Dívčí akt / Alfréd Návrat

olej/karton, rozměr 66,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, věnování, oděrky na rámu

zobrazeno: 1499x

Vyvolávací cena:

2 303