Čas na serveru 19:47:33

Alfréd Paulmann
Zimní motiv

Id: 123702

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / Alfréd Paulmann

olej/plátno, rozměr 48,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, značně poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:

10 100