Čas na serveru 06:21:33

Alfréd Šnábl
Akt

Id: 153710

Akt

  •  / Akt / Alfréd Šnábl
  •  / Akt / Alfréd Šnábl
  •  / Akt / Alfréd Šnábl

olej/plátno/karton, rozměr 69 x 54 cm, signováno vlevo nahoře s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 5062x

Vyvolávací cena:

24 000