Čas na serveru 01:32:58

Alois Arnegger
Ostrov Capri

Id: 156303

Ostrov Capri

  •  / Ostrov Capri / Alois Arnegger

olej/plátno, rozměr 53 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 2222x

Vyvolávací cena:
9 000

15 500