Čas na serveru 05:24:22

Alois Arnegger
Ostrov Capri

Id: 156303

Ostrov Capri

  •  / Ostrov Capri / Alois Arnegger

olej/plátno, rozměr 53 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 2248x

Vyvolávací cena:
9 000

15 500