Čas na serveru 07:05:15

Alois Bílek
Abstraktní kompozice

Id: 339204

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Alois Bílek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno a datováno 14 vpravo dole, původní přípis na zadní straně, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2268x

Vyvolávací cena:
8 000

42 000