Čas na serveru 07:02:43

Alois Bílek
Akt dívky

Id: 222101

Akt dívky

  •  / Akt dívky / Alois Bílek
  •  / Akt dívky / Alois Bílek
  •  / Akt dívky / Alois Bílek

olej/plátno, rozměr 65,5 x 54,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2968x

Vyvolávací cena:

14 000