Čas na serveru 07:00:35

Alois Bílek
Žně v Provence

Id: 72002

Žně v Provence

  •  / Žně v Provence / Alois Bílek

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, signováno vlevo dole, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 3148x

Vyvolávací cena:
7 500

22 000