Čas na serveru 21:14:27

Alois Bubák
Alpská krajina s jezerem

Id: 310204

Alpská krajina s jezerem

  •  / Alpská krajina s jezerem / Alois Bubák

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, v malbě drobná poškození, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3660x

Vyvolávací cena:
12 000

96 000