Čas na serveru 06:04:04

Alois Bubák
Alpská krajina s jezerem

Id: 310204

Alpská krajina s jezerem

  •  / Alpská krajina s jezerem / Alois Bubák

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, v malbě drobná poškození, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2506x

Vyvolávací cena:
12 000

96 000