Čas na serveru 15:41:46

Alois Bubák
Horská řeka

Id: 143137

Horská řeka

  •  / Horská řeka / Alois Bubák
  •  / Horská řeka / Alois Bubák
  •  / Horská řeka / Alois Bubák

olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 18037x

Vyvolávací cena:
60 000

900 000

Příhozy: 161