Čas na serveru 13:19:34

Alois Bubák
Peřeje

Id: 340702

Peřeje

  •  / Peřeje / Alois Bubák
  •  / Peřeje / Alois Bubák

olej/karton, rozměr 35,5 x 30,5 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1860, poškozený historický rám, bude přiložen písemní odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 6212x

Vyvolávací cena:
4 800

52 000