Čas na serveru 13:28:50

Alois Bubák
Stavení s kamennými schody

Id: 160801

Stavení s kamennými schody

  •  / Stavení s kamennými schody / Alois Bubák

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3807x

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Příhozy: 74