Čas na serveru 04:31:08

Alois Fišárek
Červené stavení

Id: 319602

Červené stavení

  •  / Červené stavení / Alois Fišárek

olej/plátno, rozměr 51 x 70,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1002x

Vyvolávací cena:

8 000