Čas na serveru 12:19:34

Alois Fišárek
Kubistické zátiší

Id: 53307

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Alois Fišárek

olej/dřevo, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 39, autorsky signováno i na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3588x

Vyvolávací cena:

29 600