Čas na serveru 09:00:39

Alois Fišárek
Kytice

Id: 178511

Kytice

  •  / Kytice / Alois Fišárek
  •  / Kytice / Alois Fišárek
  •  / Kytice / Alois Fišárek
  •  / Kytice / Alois Fišárek

olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, zničený rám, volné v rámu, značně vysypaná malba viz foto

zobrazeno: 1375x

Vyvolávací cena:
800

2 800