Čas na serveru 11:29:25

Alois Fišárek
O žních

Id: 256403

O žních

  •  / O žních / Alois Fišárek
  •  / O žních / Alois Fišárek
  •  / O žních / Alois Fišárek

tempera/papír, rozměr 49 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 485x

Vyvolávací cena:

2 600