Čas na serveru 00:24:20

Alois Fišárek
Pumpa

Id: 392101

Pumpa

  •  / Pumpa / Alois Fišárek
  •  / Pumpa / Alois Fišárek
  •  / Pumpa / Alois Fišárek

olej/karton, rozměr 59 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 540x

Vyvolávací cena:

6 000