Čas na serveru 04:35:45

Alois Fišárek
Strom v krajině

Id: 161605

Strom v krajině

  •  / Strom v krajině / Alois Fišárek

olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, mírně poškozený rám

zobrazeno: 4175x

Vyvolávací cena:

7 000