Čas na serveru 18:39:24

Alois Fišárek
Ve vsi

Id: 476803

Ve vsi

  •  / Ve vsi / Alois Fišárek
  •  / Ve vsi / Alois Fišárek
  •  / Ve vsi / Alois Fišárek

tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 524x

Vyvolávací cena:

5.3.2024, 20:02:00

27.2.2024 11:38 3 500 Kč