Čas na serveru 14:34:53

Alois Fišárek
Zátiší

Id: 330403

Zátiší

  •  / Zátiší / Alois Fišárek
  •  / Zátiší / Alois Fišárek
  •  / Zátiší / Alois Fišárek

malba/deska, rozměr 18 x 27 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 1342x

Vyvolávací cena:

5 501