Čas na serveru 18:50:59

Alois Fišárek
Zátiší

Id: 457902

Zátiší

  •  / Zátiší / Alois Fišárek
  •  / Zátiší / Alois Fišárek
  •  / Zátiší / Alois Fišárek
  •  / Zátiší / Alois Fišárek

tempera/papír, rozměr ve výřezu 42 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1934, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 394x

Vyvolávací cena:

13 600