Čas na serveru 04:45:30

Alois Fišárek
Zátiší

Id: 101701

Zátiší

  •  / Zátiší / Alois Fišárek
  •  / Zátiší / Alois Fišárek
  •  / Zátiší / Alois Fišárek

malba/dřevo, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1623x

Vyvolávací cena:

18 500

Příhozy: 63