Čas na serveru 19:50:48

Alois Fišárek
Zátiší s kalamářem

Id: 362606

Zátiší s kalamářem

  •  / Zátiší s kalamářem / Alois Fišárek

olej/dřevo, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, datováno 44, oděrky na rámu

zobrazeno: 1453x

Vyvolávací cena:

25 000