Čas na serveru 05:46:57

Alois Hejl
Milenci

Id: 375404

Milenci

  •  / Milenci / Alois Hejl
  •  / Milenci / Alois Hejl
  •  / Milenci / Alois Hejl
  •  / Milenci / Alois Hejl

olej/karton, rozměr 29 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 1037x

Vyvolávací cena:

3 900