Čas na serveru 05:28:30

Alois Hejl
Podle motivu Gogola

Id: 91301

Podle motivu Gogola

  •  / Podle motivu Gogola / Alois Hejl

olej/dřevo, rozměr 21 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1560x

Vyvolávací cena:

7.9.2017, 20:03:00

27.7.2017 18:44 3 000 Kč