Čas na serveru 12:47:50

Alois Hejl
Přepadení

Id: 72008

Přepadení

  •  / Přepadení / Alois Hejl
  •  / Přepadení / Alois Hejl
  •  / Přepadení / Alois Hejl
  •  / Přepadení / Alois Hejl
  •  / Přepadení / Alois Hejl

olej/plátno/překližka, rozměr 31,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2819x

Vyvolávací cena:

8 501