Čas na serveru 02:53:54

Alois Hejl
U stolu

Id: 106802

U stolu

  •  / U stolu / Alois Hejl
  •  / U stolu / Alois Hejl
  •  / U stolu / Alois Hejl

olej/plátno, rozměr 28 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno, nerámováno, drobné oděrky na obraze, rentoilováno

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena: