Čas na serveru 02:58:20

Alois Janeček Pardubský
Cesta krajinou

Id: 50707

Cesta krajinou

  •  / Cesta krajinou / Alois Janeček Pardubský

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1925, velmi kvalitní malba v poslavíčkovském stylu, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2270x

Vyvolávací cena:

17 550